Konkurs na stanowisko pielęgniarki oddziałowej |

21 października 2016

Dyrektor Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SP ZOZ Szwajcarska 3, 61-285 Poznań ogłasza konkurs na stanowisko

PIELĘGNIARKI ODDZIAŁOWEJ ODDZIAŁU :

• Urologii
  • Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
  • Reumatologii i Osteoporozy
  • Chirurgii Ogólnej, Laparoskopowej i Endokrynologicznej
  • Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych
  • Okulistycznego
  • Chorób Wewnętrznych
  • Anestezjologii i Intensywnej Terapii
  • Kardiochirurgii
  • Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
  • Bloku operacyjnego

Informacja uzupełniająca

Składanie ofert na w/w stanowiska w ciągu 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia w dzienniku „GAZETA WYBORCZA” (20 października 2016r.) tj. do dnia 18 listopada 2016r.

Plik Data dodania Rozmiar pliku
pdf Ogłoszenie 21 października 2016 13:58 265 KB