Poradnia POZ do 31.03.2017 nie będzie udzielała świadczeń zdrowotnych

21 lutego 2017

Szanowni Pacjenci!

W związku z nagłym zachorowaniem lekarzy udzielających świadczeń zdrowotnych w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Dyrekcja Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia z ZOL. SP ZOZ w Poznaniu informuje, że w okresie od 21.02.2017r. do 31.03.2017r. Szpital nie będzie udzielał świadczeń zdrowotnych w zakresie świadczeń lekarza POZ.

Jednocześnie informujemy, że podjęta została współpraca z Przychodnią Lekarską MEDEO, os. Rzeczypospolitej 6 w Poznaniu, w której do czasu przywrócenia działalności tutejszej Poradni POZ, mogą Państwo skorzystać ze świadczeń zdrowotnych w ramach POZ.

Rejestracja telefoniczna do Przychodni Lekarskiej MEDEO prowadzona jest w dniach od poniedziałku do piątku, od godz. 9:00 pod numerami telefonu:

• 61 8771 911 – pacjenci powyżej 18 roku życia (lekarze: Henryka Mikuła-Telenga, Barbara Schmidt, Jacek Szymaniak, Krzysztof Skowalczyński, Marek Szymaniak)
  • 61 8771 705 – pacjenci do 18 roku życia (lekarze: Joanna Kędzierska, Agata Piotrowska-Piosik, Tomasz Matecki)

Za powstałe utrudnienia Dyrekcja serdecznie przeprasza.