Międzynarodowy Kongres Studentów Medycyny w Poznaniu

6 czerwca 2019

W dniach 30.05.2019 – 01.06.2019 odbył się w Poznaniu Międzynarodowy Kongres Studentów Medycyny. Jest to coroczna impreza o szerokim zasięgu w trakcie której studenci prezentują doniesienia naukowe prowadzonych projektów naukowych

Jest nam niezmiernie miło poinformować że członkowie naszego Koła Naukowego Kardiochirurgi II zdobyli wyróżnienie za opis przypadku pacjenta leczonego na naszym oddziale.

Cieszymy się z naszych młodszych koleżanek i kolegów którzy z naszą pomocą zdobywają swoje pierwsze naukowe osiągnięcia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Plik Data dodania Rozmiar pliku
pdf Diploma 6 czerwca 2019 13:22 341 KB