Konkurs Ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej – Termin składania ofert: 13.06.2019r. godz. 12:00 |

7 czerwca 2019

Dyrektor Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SP ZOZ z siedzibą przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu ogłasza konkurs i zaprasza do składania ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie:

1. Całodobowe udzielanie świadczeń przez lekarza w Oddziale Chorób Wewnętrznych
2. Udzielanie świadczeń w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii przez lekarza specjalistę anestezjologii i intensywnej terapii
3. Udzielanie świadczeń przez lekarza w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
4. Udzielanie świadczeń przez pielęgniarki instrumentariuszki w Bloku Operacyjnym
5. Udzielanie świadczeń w zakresie odczytów i opisów tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego (dla pacjentów przyjmowanych w trybie ambulatoryjnym)
6. Rozpoznawanie i leczenie schorzeń w Poradni Chorób Zakaźnych w zakresie WZW
7. Przyjmowanie pacjentów w trybie ambulatoryjnym w ramach realizacji programów lekowych w zakresie WZW

Plik Data dodania Rozmiar pliku
pdf Ogłoszenie konkursu 7 czerwca 2019 13:08 444 KB
doc Regulamin konkursu 7 czerwca 2019 13:08 73 KB
doc Szczegółowe warunki konkursu 7 czerwca 2019 13:08 176 KB
doc 1. formularz oddział chorób wewnetrznych (1) 7 czerwca 2019 13:40 36 KB
doc 2. formularz lekarz specjalista anestezjolog 7 czerwca 2019 13:40 43 KB
doc 3. formularz poradnia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej 7 czerwca 2019 13:40 35 KB
doc 4. pielęgniarki instrumentariuszki 7 czerwca 2019 13:40 42 KB
doc 5. formularz odczyty TK MR 7 czerwca 2019 13:40 35 KB