Remont podjazdu dla niepełnosprawnych i schodów przy wejściu do budynku C

12 sierpnia 2019

Dnia 13.08.2019 rozpocznie się remont podjazdu dla niepełnosprawnych i schodów przy wejściu do budynku C (wejście piesze na Szpitalny Oddział Ratunkowy (SOR), Oddział Leczenia Udarów Mózgu, Oddział Kardiochirurgii).|
Remont potrwa do końca września.
Wejście na w/w oddziały odbywać będzie się głównym wejście do Szpitala (budynek D, od strony parkingu przed szpitalem).

Za utrudnienia przepraszamy!!!

Posted in Aktualności by Paweł Głuszak