Konkurs ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej – Termin składania ofert: 12.12.2019r. godz. 12:00 |

9 grudnia 2019

Dyrektor  Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego  im. J. Strusia z Zakładem Opiekuńczo- Leczniczym SP ZOZ z siedzibą przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu  ogłasza konkurs i zaprasza do składania ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie:

1. Udzielanie świadczeń w zakresie chirurgii stomatologicznej
  2. Kierownik Zespołu Żywieniowego – kompleksowa opieka nad pacjentami żywionymi pozajelitowo i dojelitowo
  3. Udzielanie świadczeń lekarza w Oddziale Kardiochirurgicznym
  4. Udzielanie świadczeń lekarza w Oddziale Chorób Zakaźnych
  5. Udzielanie świadczeń w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Laparoskopowej i Endokrynologiczne
  6. Udzielanie konsultacji z zakresu torakochirurgii
  7. Udzielanie konsultacji z zakresu endokrynologii
  8. Udzielanie konsultacji z psychiatrii w zakresie wyrażania zgody na przedłużenie unieruchamiania pacjenta z zaburzeniami
  9. Udzielanie konsultacji z zakresu diabetologii
  10. Udzielanie konsultacji z zakresu pulmonologii
  11. Udzielanie konsultacji z zakresu psychiatrii
  12. Udzielanie świadczeń w zakresie leczenia i rozpoznawania schorzeń otolaryngologicznych
  13. Udzielanie świadczeń w zakresie leczenia i rozpoznawania schorzeń kardiologicznych
  14. Udzielanie świadczeń w zakresie leczenia i rozpoznawania schorzeń neurologicznych
  15. Udzielanie świadczeń w zakresie leczenia i rozpoznawania schorzeń tkanki łącznej
  16. Udzielania świadczeń w zakresie leczenia i rozpoznawania schorzeń diabetologicznych
  17. Udzielanie świadczeń w zakresie leczenia i rozpoznawania schorzeń kardiochirurgicznych

Plik Data dodania Rozmiar pliku
pdf Ogłoszenie 9 grudnia 2019 07:51 565 KB
pdf Szczegółowe warunki konkursu 9 grudnia 2019 07:51 1 MB
doc Formularz - lekarz - Kardiochirurgia 9 grudnia 2019 07:57 37 KB
doc Formularz - Kierownik Zespołu zywieniowego 9 grudnia 2019 07:57 36 KB
doc Formularz - Leczenie i rozpoznawanie schorzeń 9 grudnia 2019 07:57 36 KB
doc Formularz - Lekarz- Chirurgia Ogólna, Laparoskopowa i endokrynologiczna 9 grudnia 2019 07:57 36 KB
doc Formularz - stomatologia 9 grudnia 2019 07:57 49 KB
doc Formularz - udzielanie świadczeń lekarz 9 grudnia 2019 07:57 36 KB