Konkurs ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej – Termin składania ofert: 13.12.2019r. godz. 12:00

9 grudnia 2019

Dyrektor  Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego  im. J. Strusia z Zakładem Opiekuńczo- Leczniczym SP ZOZ z siedzibą przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu  ogłasza konkurs i zaprasza do składania ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie:

1. Udzielanie świadczeń pielęgniarki w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Kolorektalnej
  2. Udzielanie świadczeń ratownika medycznego w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Kolorektalnej
  3. Udzielanie świadczeń ratownika medycznego w Oddziale Chorób Wewnętrznych
  4. Udzielanie świadczeń pielęgniarki w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii
  5. Udzielanie świadczeń ratownika medycznego w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii
  6. Udzielanie świadczeń ratownika medycznego w Oddziale Neurologii
  7. Udzielanie świadczeń technika rentgenodiagnostyki Zakładzie Diagnostyki Obrazowej
  8. Udzielanie świadczeń lekarskich w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
  9. Udzielanie świadczeń anestezjologicznych przez lekarza w Oddziale Kardiochirurgicznym
  10. Udzielanie świadczeń lekarza specjalisty medycyny ratunkowej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym
  11. Udzielanie świadczeń lekarza w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym

Plik Data dodania Rozmiar pliku