Konkurs ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej – Termin składania ofert: 17.03.2020r. godz. 12:00 |

12 marca 2020

Dyrektor Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia z Zakładem Opiekuńczo- Leczniczym SP ZOZ z siedzibą przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu ogłasza konkurs i zaprasza do składania ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie:

1. Leczenie i rozpoznawanie schorzeń neurologicznych w Poradni Neurologicznej
2. Udzielanie świadczeń lekarskich w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
3. Udzielanie konsultacji w specjalności rehabilitacja medyczna

Plik Data dodania Rozmiar pliku
pdf Ogłoszenie konkursu 12 marca 2020 14:32 396 KB
pdf Szczegółowe warunki 12 marca 2020 14:32 910 KB
Posted in Konkursy ofert by Szymon Wyczałek

Uprzejmie informujemy, że wznowiono działalność Poradni Dermatologicznej, Poradni Okulistycznej oraz Poradni Reumatologicznej. Chętnych pacjentów zapraszamy do kontaktu. Harmonogram dostępny jest w zakładce Poradnie.

W związku z ograniczeniem dostaw szczepionek p. COVID-19 z przykrością informujemy, że terminy szczepień ulegną zmianie.

Informacja o zmianie terminu zostanie przekazana za pośrednictwem platformy e-zdrowie na podany w trakcie rejestracji telefon kontaktowy.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Dyrekcja Szpitala