25 listopada Poradnia Kardiologiczna wznawia swoją działalność

24 listopada 2020

Szanowni Pacjenci!

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia uprzejmie informuje, że od dnia 25 listopada 2020r. tutejsza Poradnia Kardiologiczna wznawia swoją działalność. W związku z powyższym pacjentów, którzy mają ustalony termin i godzinę wizyty, prosimy o kierowanie się do Poradni pierwszym wejściem znajdującym się po lewej stronie od wejścia głównego do Szpitala.
Przed wejściem do gabinetu pacjent musi: zasłonić usta i nos czystą maseczką, odkazić ręce oraz mieć zmierzoną temperaturę. Należy zachować minimum 2 metrową odległość od innych pacjentów. W miarę możliwości prosimy o przychodzenie na wizyty lekarskie bez udziału osób towarzyszących.
Przed wejściem do Poradni Kardiologicznej personel poprosi o wypełnienie ankiety epidemiologicznej. Prosimy zabrać swój długopis, okulary do czytania.