ZASADY UZUPEŁNIENIA ZGŁOSZENIA PERSONELU DO SZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19

16 grudnia 2020

Prosimy o wypełnienie załączników:
* formularz szczepienia
* zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wypełnione formularze należy przekazać na adres mailowy: szczepieniecovid@szpital-strusia.poznan.pl do czwartku 17.12.2020 roku do godz. 14:00
WAŻNE!: W polu „temat” należy wpisać: Szczepienia i nazwa jednostki

Funkcję Koordynatora ds. szczepień w Szpitalu pełni Dr n. med. Andrzej Karaś-Kawecki
mail: akaras@szpital-strusia.poznan.pl

AKTUALIZACJA:
NFZ informuje o przedłużeniu zgłaszania się podmiotów zewnętrznych w celu zaszczepiania szczepionką p/SARS COV 19 do dnia 28.12.2020 roku.
Jednocześnie szpital informuje o zakończeniu zapisów osób chętnych do zaszczepienia powyższą szczepionką.

AKTUALIZACJA:
Z uwagi na opublikowany na stronie Ministerstwa Zdrowia komunikat wskazujący na przedłużenie do dnia 14 stycznia 2021r. zapisów personelu medycznego i niemedycznego do szczepień przeciwko Covid-19 (w ramach priorytetowej grupy „zero”) informujemy, że zgłoszeń na ww. szczepienia należy dokonywać za pośrednictwem portalu RCB ( szczepieniakadry.rcb.gov.pl ).