INFORMACJA O SZCZEPIENIU PERSONELU MEDYCZNEGO I NIEMEDYCZNEGO Z PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH (Z GRUPY 0) W RAMACH NARODOWEGO PROGRAMU SZCZEPIEŃ W TUTEJSZYM SZPITALU WĘZŁOWYM

7 stycznia 2021

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im J. Strusia informuje, iż szczepienia przeciw COVID-19 personelu medycznego i niemedycznego z jednostek zewnętrznych (m.in. szpitali, przychodni, aptek), które wysłały swoje zgłoszenia do 28 grudnia 2020 r. zaplanowane jest na 3-4 tydzień stycznia 2021 r.

Informacje o terminie szczepienia będziemy przekazywać drogą mailową lub telefoniczną.

Prosimy również o śledzenie informacji na stronie internetowej Szpitala .

Na szczepienie należy stawić się w terminie i o czasie wskazanym w wiadomości mailowej z wypełnionym Kwestionariuszem szczepienia i Klauzulą informacyjną (pliki do pobrania poniżej)

W kolejnym etapie realizowane będą szczepienia osób, które dokonały zgłoszenia za pośrednictwem portalu RCB – obecnie trwa nabór, lista zostanie zamknięta 14 stycznia 2021 r.

Wszelkie informacje na temat szczepionki można znaleźć tutaj: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/szczepienia-personelu-placowek-medycznych