Ograniczenie dostaw szczepionek p. COVID-19

20 maja 2021

W związku z ograniczeniem dostaw szczepionek p. COVID-19 z przykrością informujemy, że terminy szczepień ulegną zmianie.

Informacja o zmianie terminu zostanie przekazana za pośrednictwem platformy e-zdrowie na podany w trakcie rejestracji telefon kontaktowy.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Dyrekcja Szpitala

Uprzejmie informujemy, że wznowiono działalność Poradni Dermatologicznej, Poradni Okulistycznej oraz Poradni Reumatologicznej. Chętnych pacjentów zapraszamy do kontaktu. Harmonogram dostępny jest w zakładce Poradnie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Dyrekcja Szpitala