Utylizacja dokumentacji medycznej z 2000

2 czerwca 2021

Dyrekcja Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia z Zakładem Opiekuńczo- Leczniczym SP ZOZ z siedzibą przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu informuje o zaplanowanej na dzień 01.07.2021 r. utylizacji dokumentacji medycznej z 2000 roku wytworzonej w oddziałach : Urologicznym, Chirurgicznym, Neurologicznym, Kardiochirurgicznym, Rehabilitacyjnym, Chorób Zakaźnych, Reumatologicznym, Dermatologicznym, Intensywnej Terapii, Chorób Wewnętrznych i Hematologii oraz w poradni: Kardiochirurgicznej i Alergologicznej Szpitala przy ulicy Szkolnej 8/12 w Poznaniu.

Ponadto w dniu 01.07.2021r utylizacji zostanie poddana dokumentacja medyczna z 2000 roku wytworzona w Szpitalu przy ulicy Szwajcarskiej 3 w Poznaniu w następujących oddziałach: Wewnętrznym, Neurologicznym, Chirurgicznym, Okulistycznym, Urologicznym oraz Intensywnej Terapii.