Utylizacja dokumentacji medycznej z 2000

2 czerwca 2021

Dyrekcja Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia z Zakładem Opiekuńczo- Leczniczym SP ZOZ z siedzibą przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu informuje o zaplanowanej na dzień 01.07.2021 r. utylizacji dokumentacji medycznej z 2000 roku wytworzonej w oddziałach : Urologicznym, Chirurgicznym, Neurologicznym, Kardiochirurgicznym, Rehabilitacyjnym, Chorób Zakaźnych, Reumatologicznym, Dermatologicznym, Intensywnej Terapii, Chorób Wewnętrznych i Hematologii oraz w poradni: Kardiochirurgicznej i Alergologicznej Szpitala przy ulicy Szkolnej 8/12 w Poznaniu.

Ponadto w dniu 01.07.2021r utylizacji zostanie poddana dokumentacja medyczna z 2000 roku wytworzona w Szpitalu przy ulicy Szwajcarskiej 3 w Poznaniu w następujących oddziałach: Wewnętrznym, Neurologicznym, Chirurgicznym, Okulistycznym, Urologicznym oraz Intensywnej Terapii.

Plik Data dodania Rozmiar pliku
pdf Utylizacja dokumentacji 2000 2 czerwca 2021 14:04 467 KB

Punkt  szczepień przy Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia z ZOL SP ZOZ w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej 3 informuje, że 25 września br. w godzinach od 11:00 do 16:00 będzie wykonywać szczepienia bez wcześniejszej rejestracji następującymi preparatami:

–  Pfizer – pierwsza i druga dawka,

–  Johnson & Johnson – szczepionka jednodawkowa,

–  AstraZeneca – druga dawka (zapraszamy nauczycieli, którzy nie zaszczepili się drugą dawką).

Zapraszamy niezaszczepione osoby dorosłe, rodziców z dziećmi oraz obcokrajowców.

Miejsce realizacji szczepień wejście główne do Szpitala.