Wspieramy Ukrainę

7 marca 2022

Całym sercem jesteśmy z tymi, którzy w wyniku ataku Rosji na Ukrainę stracili dobytek całego swojego życia.

Hasło WSPIERAMY, które zmieściliśmy na barwach narodowych Ukrainy jest wyrazem solidarności szpitala i zostało zawieszone na frontowej ścianie budynku.

Reagując na dramat, jaki rozgrywa się w Ukrainie, pracownicy szpitala, zebrali najpotrzebniejsze rzeczy dla poszkodowanych uchodźców m.in. kilkadziesiąt kołder, poduszek, koców. Wśród zgromadzonych darów znalazły się żele pod prysznic, mydła, szampony, artykuły do higieny jamy ustnej, pieluchy i chusteczki nawilżane dla dzieci. Nie zabrakło także artykułów spożywczych z długim terminem przydatności oraz zabawek, kolorowanek, bloków rysunkowych i kredek dla dzieci.

Wszystko co zebraliśmy przekazaliśmy do Centralnego Punktu Zbiórki na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Posted in Aktualności by Zuzanna Pankros