Szpitalne laboratorium z nową usługą WYNIKÓW ONLINE

25 marca 2022

Wykonując badania laboratoryjne w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia w Poznaniu tego samego dnia można pobrać wyniki ze strony Internetowej szpitala. Dzięki wprowadzonej usłudze online nie ma już konieczności osobistej wizyty w szpitalu. Wyniki badań laboratoryjnych można wydrukować w domu.

Jest to bardzo proste. Wystarczą 3 kroki.

Na głównej stronie www.szpital-strusia.poznan.pl znajduje się zakładka (kwadracik) z napisem WYNIKI LABORATORYJNE ONLINE. Po kliknięciu zostaną państwo przekierowani na stronę logowania.

Następnie należy uzupełnić pole, w które wpisujemy kod składający się z 10 cyfr w polu, gdzie wymagany jest identyfikator zlecenia. Numer ten zamieszczony jest pod kodem kreskowym potwierdzenia badania, który otrzymali Państwo po wykonaniu badań w szpitalnym laboratorium.

Ostatni krok to uzupełnienie daty urodzenia lub numeru PESEL i zatwierdzenie przyciskiem z napisem ZALOGUJ.

Automatycznie wyświetlą się wyniki, które są gotowe do pobrania.