Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

19 grudnia 2022

Wszystkim Wielkopolanom i mieszkańcom Poznania, wszystkim naszym pacjentom i ich najbliższym, wszystkim naszym przyjaciołom i tym, których dane nam było spotkać – składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia upłyną Wam w atmosferze radości, miłości i spokoju, niech dadzą początek temu, co najlepsze, niech przyniosą spełnienie Waszych marzeń i nadziei.

A Nowy Rok – niech położy kres cierpieniu i wojnie, niech przyniesie Ukrainie zwycięstwo i wolność, niech zasypie dzielące nas podziały, byśmy i my mogli bardziej cieszyć się poczuciem naszej wspólnoty. I wreszcie, niech każdemu z Was, przyniesie to – czego mu najbardziej w życiu brak.

Dyrekcja i Pracownicy Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu