Wyszukiwanie treści
Szukaj

Podziękowania

 • Witam

  Dziękuje bardzo za miłą i profesjonalną obsługę pacjenta podczas rejestracji do specjalistów.

  Pozdrawiam

  Rafał Ż.

 • Po kolejnej wizycie w szpitalu i kontakcie z paniami z rejestracji postanowiłem napisać, ponieważ jestem pd wrażeniem uprzejmości i wdzięku oraz profesjonalizmu dziewczyn z obsługi :).

  Rozumiem i znam prace z ludźmi i wiem ze należy do trudnych i wymagających, są różni ludzie a ludzie chorzy i starsi mogą mieć zły humor itd. i być bardzo roszczeniowi, a te panie są bardzo wyrozumiale i grzeczne, po prostu kochane.(dostałem nawet naklejkę)

  Zaznaczam nie jestem osobą podstawioną;)

  Pozdrawiam z wyrazami szacunku.
  Zadowolony pacjent

 • Bardzo dziękuję za przemiłą obsługę, zaangażowanie i chęć pomocy Pacjentom. Rejestracja ogólna działa na najwyższym poziome, może być wzorem dla innych klinik i szpitali w całej Polsce. Podziękowania składam w imieniu Macieja G. zadowolonego Pacjenta

  Z podziękowaniami

  Wiesława F.

 • Chcę pochwalić osoby pracujące na rejestracji ogólnej. Pani, która mnie obsługiwała była bardzo uprzejma, cierpliwa, starała się odpowiedzieć na każde pytanie, wyszukała dogodnego dla mnie terminu wizyty, nie było dla niej problemem napisanie mi informacji na osobnej kartce z datą wizyty, dokładnym nr pokoju gdzie lekarz przyjmuje i nazwiskiem lekarza. Oby było więcej takich pracowników w rejestracji w każdej przychodni i szpitalu.

  Z poważaniem

  Kalina M.

 • Jestem pacjentem Poradni Urologicznej, w której 29.08.2023 miałem kolejną wizytę. Około godz. 12 rejestrowałem się na kolejną wizytę. Jestem pod wrażeniem pracy Pań w rejestracji a konkretnie Pani w okienku 2- bo w tym okienku się rejestrowałem- która bardzo sprawnie, miło i uprzejmie mnie załatwiła /ale dodam, że poprzednio zawsze Panie bardzo sprawnie i kompetentnie oraz bardzo uprzejmie traktowały pacjentów.

  Obsługa z numerkami pobieranymi- jak najbardziej jest trafna.

  Pozdrawiam
  Jacek W.

 • Dziękuję za profesjonalną i niesłychanie miłą obsługę przy rejestracji
  do lekarza ortopedy.

  W szczególności Pani z okienka nr2, która miał dyżur w dniu 29 sierpnia(wtorek) około
  godz. 12.20.😊😊😊

  Z poważaniem: Zbigniew L.

 • Dzień dobry,

  Dla Pań z rejestracji ogólnej, za doradztwo w każdej sprawie należy się Nobel

  Gratuluję personelu!

 • Chciałbym serdecznie podziękować za miłą oraz profesjonalną obsługę przy

  rejestracji do poradni neurologicznej, a także za wysoki poziom oraz

  klasę specjalistów z tejże poradni.

  Z wyrazami uznania
  Pacjent Adam

 • Dzień dobry.

  Chciałbym wyrazić wyrazy pochwały dla obsługi rejestracji do poradni specjalistycznych. Sympatyczna i profesjonalna obsługa.

  Pozdrawiam

 • Szanowny Panie Dyrektorze

  Chce za Pana pośrednictwem serdecznie podziękować kierownikowi Oddziału Urologii Panu Prof. Antczakowi i Jego załodze za pracę włożoną w celu udanej operacji usunięcia nerki z powodu guza. Jednocześnie miło było widzieć wzorową pracę lekarzy i pielęgniarek. Jest mi łatwiej ocenić organizację pracy oddziału, ponieważ jestem specjalistą d/s organizacji i zarządzania.

  Jednocześnie życzę całemu personelowi i lekarzom zdrowia, sił i wytrwałości w naprawianiu ludzkich organizmów.

  Z poważaniem

  Marian M.

  Ps. Zabieg miał miejsce 20.06. 2023r.

2,547 total views, 3 views today