Wyszukiwanie treści
Szukaj

Podziękowania

 • Dzień dobry:)
  W imieniu swoim chciałabym bardzo serdecznie podziękować CAŁEMU PERSONELOWI MEDYCZNEMU ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO, przy ul. Grunwaldzkiej, za niezwykle troskliwą, ciepłą,  serdeczną opiekę nad moją Babcią w okresie od 27.11.2020 r.do 03.07.2022 r.
  Dzięki Państwu Babcia miała zapewnioną fachową opiekę medyczną, opiekuńczą, rehabilitacyjną którą ja nie byłabym w stanie jej zapewnić, z uwagi na pandemię oraz to,że w wieku 42 zostałam matką.
  Uratowali Państwo tak naprawdę trzy życia, bo i Babci przez te ponad 1,5 roku i moje rocznego dziecka, bo bez Państwa opieki nie poradziłabym sobie sama, tym bardziej,że nie mam w Poznaniu rodziny.
  Jestem bardzo Państwu wdzięczna za okazane serce, opiekę, pomoc i wsparcie w opiece nad Babcią.Babcia mieszkała ze mną ponad 18 lat i dzięki Państwu byłam spokojna,że jest pod tak wspaniałą opieką na jaką zasługiwała, a ja nie byłam jej w stanie zapewnić w swojej sytuacji.
  Szczególnie proszę na Państwa ręce przyjąć podziękowania dla Pani Kierownik Oddziału ZOL Anny Baranowskiej i Pani Doktor Agnieszki Kasprzak -Łazowskiej.
  Dziękuję z całego serca.
  Z poważaniem.
  Agnieszka
 • Nazywam się Ewa Nowak i w dniach 26 kwietnia 2022 r. do 13 maja 2022 r. byłam pacjentką w Państwa szpitalu. Zostałam przywieziona karetką pogotowia ratunkowego na Szpitalny Oddział Ratunkowy z powodu trudności w oddychaniu, narastającej duszności. Dalej przekazana zostałam na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. Dodam, że tego okresu nie pamiętam, nie pamiętam, jak się tam znalazłam. Ale teraz jestem, a to świadczy o tym, że pracujący wówczas lekarze, pielęgniarki, ratownicy, cały personel z determinacją walczył o moje życie. A później na Oddziale Chorób Wewnętrznych nabierałam sił, odporności, wiedzy, w sprawie dalszego leczenia.
  Bardzo mocno pragnę podziękować wszystkim lekarzom, ratownikom, pielęgniarkom, personelowi medycznemu z każdego Oddziału Szpitalnego, na którym przebywałam za fachowość, wyrozumiałość, opiekę i troskę, której doświadczyłam podczas pobytu.
  Nie znam wszystkich imion ludzi, którzy walczyli o moje życie, ale wszystkim, dosłownie wszystkim z głębi serca dziękuję!
  Wyrazy wdzięczności należą się lek. Adriannie Stefko, która była moim lekarzem prowadzącym, lekarzem o czułym sercu, dobrym słowie, wyrozumiałości, poczuciu humoru, ale przede wszystkim lekarzem zaangażowanym, profesjonalnym, niosącym fachową opiekę. Takich lekarzy pamięta się długo. Dziękuję!
  Do podziękowań dołącza się moja rodzina.
  Życzymy wszystkim dobrego zdrowia, sił, wytrwałości, zadowolenia z pracy, wdzięczności i dużo miłości!

  Wdzięczna pacjentka
  Ewa Nowak z rodziną

 • Pragnę serdecznie podziękować lekarzom oraz całemu personelowi oddziału udaru mózgu. Szczególne podziękowanie należą się Panu dr. Tomczykowi oraz lekarzowi Dziwak, za profesjonalne podejście i zaangażowanie i opiekę nad chorym.
  Z wyrazami szacunku Ewa

 • Dziękuję szpitalowi za podjęcie wszelkich działań,potrzebnych do uratowania mojego życia,diagnozy,właściwe leczenie ,które pozwoliły mi stanąć na nogi po ciężkim wypadku.W moje leczenie było zaangażowanych wielu lekarzy (Oddział OIOM,Oddział Obrażeń Wielonarządowych),rehabilitantów oraz pozostały personel(przede wszystkim pielęgniarski) któremu jeszcze raz bardzo dziękuję.

  Magdalena Rau

 • Pragniemy serdecznie podziękować całemu personelowi Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia za profesjonalne podejście, okazaną empatię i zaangażowanie w opiekę nad pacjentką Agatą a zarazem naszą koleżanką z pracy.
  Z wyrazami szacunku Prezes Zarządu NorDan Sp. z o.o. wraz z zespołem.

 • Pragnę serdeczne podziękować, za udaną operacją usunięcia guza nerki. Szczególne podziękowania należą się panu ordynatorowi, lekarzowi Mileckiemu i całemu wspaniałemu zespołowi. Dzięki państwu i państwa opiece, mogę cieszyć się zdrowiem i każdym nowym dniem. Jeszcze raz serdeczne dziękuję.
  Z wyrazami szacunku i uznania pacjent Marian Śląski.

 • Jestem bardzo zadowolona z opieki na oddziale chorób wewnętrznych….przemiła opieka, fantastyczni lekarze
  Dziękuję za wszystko 🙂

  Katarzyna Krause

 • Miałem 3 operacje (w tym 2 udane); zatem mam możliwość porównania i obiektywnej oceny. Za Opiekę na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Laparoskopowej i Endokrynologicznej ekipa dr. Hajkowicza w skali od 0 do 10 o3muje 12 punktów. Nie mogę żadnej osoby specjalnie wyróżnić. Byłoby to krzywdzące dla pozostałych. Jest tam drużyna, której zawodnicy są na odpowiednich pozycjach. Każdy z personelu, z którym miałem przyjemność mieć kontakt, był równie kompetentny co sympatyczny. Każda moja prośba była bezzwłocznie załatwiana. Operacja przeprowadzona sprawnie i absolutnie fachowo.
  Miłych Świąt – bardzo wdzięczny Łukasz

  Łukasz Maciejewski

 • Podziękowania,
  Pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla Personelu medycznego Oddziału Urologii I Szpitala Józefa Strusia w Poznaniu.
  Na moje głębokie ukłony i wdzięczność zasługują Pan doc. Andrzej Antczak, a także za profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta:
  Pani dr Anna Barnaś i Pan dr Tomasz Mielecki.
  Ich pełne oddanie w przygotowanie i przebieg operacji pozwoliło mi w spokoju i bezpiecznie przetrwać pobyt w szpitalu.
  Na pochwałę zasługuje również personel pielęgniarski, którego opieka jest na najwyższym poziomie.
  Życzę im zdrowia, wytrwałości i dłużej satysfakcji zawodowej.
  Pozdrawiam i wraz z moją rodziną dziękuję za opiekę.
  Wdzięczna pacjentka

  Krystyna Domaniewska z Kalisza.

 • Dziękuje całemu zespołowi z W2 za przemiłą obsługę i pomoc podczas pobytu w szpitalu a w szczególności podziękowania Paniom salowym które miały dyżur dnia 02.04.2022

  Daniel Antkowiak

780 total views, 2 views today