Wyszukiwanie treści
Szukaj

Podziękowania

 • Podziękowania dla kierownika dr Marcina Żytkiewicza

  Szanowny Panie,
  składam na Pana ręce gorące i szczere podziękowania dla pracowników personelu medycznego i niemedycznego Pana oddziału. Za profesjonalne podejście i wsparcie w tych trudnych chwilach, w jakich się znalazłam (przebywałam na oddziale w dniach 20.11 – 26.11.21 r. pok 312). Nie znam wszystkich imion i nazwisk osób, które się mną opiekowały. Te, które udało mi się ustalić to Pani dr Paulina Różańska odznaczająca się profesjonalizmem, życzliwością, zrozumieniem i empatią. Dr Bartkowiak potrafił poświęcić mi czas na rozmowę i udzielić rzetelnych informacji o moim stanie zdrowia. Panowie Karol i Michał, którzy otoczyli mnie opieką medyczną i życzliwością.
  Gratuluję Panu takiego zespołu, zwłaszcza w tych trudnych – pandemicznych czasach, oby więcej takich ludzi trafiało do tego zawodu.
  Życzę Państwu dużo zdrowia i sił w tych trudnych czasach. Dziękuję Wszystkim, ponieważ dzięki Państwa ciężkiej pracy, zaangażowaniu oraz wielkiemu sercu mogłam szczęśliwie wrócić do domu.

 • Szanowny Panie Dyrektorze- dla Pana, lekarzy i całego personelu medycznego najserdeczniejsze życzenia świąteczne – zdrowia, satysfakcji zawodowej i pomyślności w Nowym Roku składa wdzięczna i ocalona Grażyna Siniecka.

 • Bardzo dziękujemy za cudowną atmosferę podczas szczepienia dziecka lat 6 przeciw Covid. Pozdrawiamy krokodyla, żabkę i łosia. Byli cudowni. Lizaki i kącik do rysowania też zrobiły swoje. Zmniejszyliście stres u dziecka i rodzica do minimum 🙂 jesteście wspaniali!!!
  Violetta Józefczyk

 • Dzień dobry, chciałbym wyrazić z głębi płynące podziękowania personelowi oddziału kardiochirurgii. W dniach 23.11.2021-3.12.2021 przebywałem na wyżej wymienionym oddziale w związku z koniecznością operacji zastawki aortalnej + 1 bajpas. Opieka jaką zostałem tutaj otoczony w trakcie pobytu przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Cały personel począwszy od p. Ordynatora kończąc na personelu najniższym, wyróżnia się pełnym profesjonalizmem empatią i bezgraniczną troską o pacjenta. Podstawą jest tu pełna i zrozumiała informacja na temat czekającej pacjenta operacji, przebiegu zastosowanej metody jak i dalszego procesu leczenia, aż do wypisu oraz rehabilitacji. Przejście takiej operacji jak i leczenie minęło mi praktycznie bezboleśnie, tak zabezpiecza się tutaj pacjenta. Muszę tutaj także wyrazić szczególne podziękowania dla p. Dr. Tomasza Poprawki , człowieka o złotych rękach i sercu, służący zawsze radą i wyjaśnieniami. Jeśli ze względu na obowiązki nie mógł odebrać tel. to na pewno odzwonił aby udzielić informacji na nurtujące pytania członkom rodziny. Długo by jeszcze pisać i zachwycać się tym oddziałem, zaznaczyć jeszcze należy i wyrazić podziękowania personelowi kuchni szpitala za smaczne, urozmaicone i w pełni wystarczające pod względem ilości posiłki .Kończąc jeszcze raz dziękuję Wszystkim za wszystko, za uśmiech opiekę i mile spędzony czas, który mimo choroby mógł minąć godnie i przyjemnie.
  Mieczysław Dąbrowski

 • Dzień dobry,
  Pozwalam sobie napisać do Pana dyrektora, gdyż zwykle częściej i łatwiej ludziom jest wyrażać złą opinię o szpitalach, medykach i całej służbie zdrowia.
  Ja natomiast pragnę złożyć na Pana ręce moje podziękowania dla lekarzy i pracowników.
  W nocy z 17/18.11 trafiłam z silnym bólem brzucha na ostry dyżur, w ciągu kilka minut leżałam już na sali pod kroplówką w ciągu kolejnych, kilkunastu miałam wykonane badania i szybka decyzja o transporcie na ginekologię, na Polną.
  Nie mogę złego słowa powiedzieć o żadnym pracowniku – począwszy od Pani rejestratorki, dr.R.Wawrzyniak i każdą osobę z którą miałam styczność podczas wizyty!
  Fachowa obsługa i pomoc!!! Za którą jestem ogromnie wdzięczna!
  Proszę pochwalić i podziękować całej załodze pracującej  tej nocy na oddziale ratunkowym.!!!!

 • Szanowny Panie Dyrektorze,

  Na ręce Pana Dyrektora chciałabym złożyć wyrazy uznania za pracę i zaangażowanie całego personelu Oddziału Zakaźnego szpitala.

  Byłam pacjentką oddziału w dniach 10-16 listopada br., mogłam obserwować codzienną pracę wszystkich lekarzy, pielęgniarek i personelu pomocniczego. Lekarze kilka razy dziennie badali nas pacjentów, szczegółowo informowali o postępach zdrowienia oraz bez cienia zniecierpliwienia odpowiadali na wszystkie pytania. Pani Ordynator prof. Iwona Mozer-Lisewska każdego dnia miała czas dla pacjentów. Niestety nie zapamiętałam wszystkich nazwisk, ale mną w szczególności zajmowali się pani dr Beata Bolewska i pan dr Aleksandr Astapau. Nie mogę nie wspomnieć o pielęgniarkach i rehabilitantkach, które także z wielkim oddaniem i uśmiechem pomagały w powrocie do zdrowia. Piszę te słowa, bo wiem jak trudna jest sytuacja w ochronie zdrowia i jak wielkie znaczenie dla nas chorych ma to, gdzie trafimy w sytuacjach kryzysowych w naszym życiu i jakich ludzi przyjdzie nam spotkać na swojej drodze. Oddział Zakaźny Szpitala im. Józefa Strusia jest miejscem, o jakim można marzyć, by znaleźć się w chwili choroby.

  Chciałam choć w ten sposób dać wyraz ogromnego szacunku dla wszystkich pracowników Oddziału Zakaźnego, a także upewnić Pana Dyrektora w świadomości, że ma Pan świetnie zorganizowany oddział z wyjątkowymi, oddanymi swojej pracy lekarzami, pielęgniarkami i rehabilitantami.

 • Szanowny Panie Dyrektorze,

  W związku z moim pobytem w Szpitalu na Oddziale Zakaźnym w dniach od 29 października do 9 listopada br., pragnę złożyć na Pana ręce serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności za opiekę, którą zostałem otoczony. Moja obecność w szpitalu związana była z zachorowaniem na COVID-19. Przyznaję, iż od pierwszych chwil pobytu zaopiekowano się mną z pełnym profesjonalizmem i troską. Wszystkie osoby z personelu – począwszy od pielęgniarek, poprzez oddziałowe, rehabilitantów, a skończywszy na lekarzach – wykazali się najwyższym poziomem wiedzy, doświadczenia, kompetencji i empatii.

  Jestem w pełni świadomy, że poprawę stanu zdrowia (obok predyspozycji indywidualnych) zawdzięczam rzetelności i fachowości leczenia oraz poziomowi jaki prezentują Pańscy pracownicy.

  Proszę więc przyjąć słowa podziękowania oraz najwyższego uznania dla zaangażowania – opiekującego się wszystkimi pacjentami na Oddziale Zakaźnym – personelu.

 • Serdeczne podziękowania p. Annie Baranowskiej, lekarzom, pielęgniarkom i opiekunom oddziału 20 L za Wielkie Serce, profesjonalną opiekę, ogromne zaangażowanie i troskliwość w opiece nad moją mamą.

187 total views, 6 views today