Wyszukiwanie treści
Szukaj

Podziękowania

 • Dziękuję szpitalowi za podjęcie wszelkich działań,potrzebnych do uratowania mojego życia,diagnozy,właściwe leczenie ,które pozwoliły mi stanąć na nogi po ciężkim wypadku.W moje leczenie było zaangażowanych wielu lekarzy (Oddział OIOM,Oddział Obrażeń Wielonarządowych),rehabilitantów oraz pozostały personel(przede wszystkim pielęgniarski) któremu jeszcze raz bardzo dziękuję.

  Magdalena Rau

 • Pragniemy serdecznie podziękować całemu personelowi Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia za profesjonalne podejście, okazaną empatię i zaangażowanie w opiekę nad pacjentką Agatą a zarazem naszą koleżanką z pracy.
  Z wyrazami szacunku Prezes Zarządu NorDan Sp. z o.o. wraz z zespołem.

 • Pragnę serdeczne podziękować, za udaną operacją usunięcia guza nerki. Szczególne podziękowania należą się panu ordynatorowi, lekarzowi Mileckiemu i całemu wspaniałemu zespołowi. Dzięki państwu i państwa opiece, mogę cieszyć się zdrowiem i każdym nowym dniem. Jeszcze raz serdeczne dziękuję.
  Z wyrazami szacunku i uznania pacjent Marian Śląski.

 • Jestem bardzo zadowolona z opieki na oddziale chorób wewnętrznych….przemiła opieka, fantastyczni lekarze
  Dziękuję za wszystko 🙂

  Katarzyna Krause

 • Miałem 3 operacje (w tym 2 udane); zatem mam możliwość porównania i obiektywnej oceny. Za Opiekę na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Laparoskopowej i Endokrynologicznej ekipa dr. Hajkowicza w skali od 0 do 10 o3muje 12 punktów. Nie mogę żadnej osoby specjalnie wyróżnić. Byłoby to krzywdzące dla pozostałych. Jest tam drużyna, której zawodnicy są na odpowiednich pozycjach. Każdy z personelu, z którym miałem przyjemność mieć kontakt, był równie kompetentny co sympatyczny. Każda moja prośba była bezzwłocznie załatwiana. Operacja przeprowadzona sprawnie i absolutnie fachowo.
  Miłych Świąt – bardzo wdzięczny Łukasz

  Łukasz Maciejewski

 • Podziękowania,
  Pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla Personelu medycznego Oddziału Urologii I Szpitala Józefa Strusia w Poznaniu.
  Na moje głębokie ukłony i wdzięczność zasługują Pan doc. Andrzej Antczak, a także za profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta:
  Pani dr Anna Barnaś i Pan dr Tomasz Mielecki.
  Ich pełne oddanie w przygotowanie i przebieg operacji pozwoliło mi w spokoju i bezpiecznie przetrwać pobyt w szpitalu.
  Na pochwałę zasługuje również personel pielęgniarski, którego opieka jest na najwyższym poziomie.
  Życzę im zdrowia, wytrwałości i dłużej satysfakcji zawodowej.
  Pozdrawiam i wraz z moją rodziną dziękuję za opiekę.
  Wdzięczna pacjentka

  Krystyna Domaniewska z Kalisza.

 • Dziękuje całemu zespołowi z W2 za przemiłą obsługę i pomoc podczas pobytu w szpitalu a w szczególności podziękowania Paniom salowym które miały dyżur dnia 02.04.2022

  Daniel Antkowiak

 • Dziękuję całemu zespołowi ZOL ul. Grunwaldzkiej za wspaniałą opiekę i serce. Jestem bardzo wdzięczna i życzę wszystkim zdrowia i wytrwałości. Mama przebywała w placówce od lipca 2020. Chciałam jeszcze raz podziękować za wspaniałą opiekę.

 • Ogromne podziękowania dla całego Personelu – zarówno Panowie w karetce, pracownicy SOR jak i RTG mega zaangażowani i profesjonalni.
  Pracujecie z pasją przy tym wykonując swoją pracę merytorycznie i z uważnością na pacjenta.
  Bardzo Wam dziękuję. Pacjentka z dnia 20.02.2022.

   

  Grażyna

 • Niedawno byłem pacjentem na Oddziale Chirurgii Urazowej w związku z wypadkiem przy pracy, zostałem poparzony łukiem elektrycznym. Chciałbym wyrazić słowa uznania dla całego zespołu pielęgniarskiego, lekarskiego, dla opiekunów medycznych za profesjonalną i fachową opiekę, leczenie i bardzo sympatyczne podejście do pacjenta. Mam duży szacunek dla tych ludzi, za pracę , którą wykonują, za ich wiedzę i odporność psychiczną przy tym co robią. I za cierpliwość ( ja bym chyba zwariował przy takiej robocie). Szczególne słowa uznania dla Pani Pielęgniarki opatrunkowej ( przepraszam, ale zapomniałem imienia), i dla lekarzy, którzy wykonywali mi przeszczep skóry. Pełen profesjonalizm. Jeszcze raz dziękuję !

   

  Piotr Sobkowiak

607 total views, 1 views today