Wyszukiwanie treści
Szukaj

eRejestracja

Szanowni Państwo

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy możliwość rezerwacji terminu wizyty do poradni specjalistycznych drogą elektroniczną.

 

W chwili obecnej istnieje możliwość rejestracji elektronicznej do następujących poradni:
• Poradnia Dermatologiczna
• Poradnia Laryngologiczna
• Poradnia Diabetologiczna
• POZ (Podstawowa Opieka Zdrowotna) – tylko wizyty na miejscu w gabinecie (nie ma możliwości rezerwacji na wizytę domową)

 

W jaki sposób zarejestrować się do poradni za pomocą eRejestracji?

 

Utworzenie konta umożliwiającego logowanie do eRejestracji
Założenie konta umożliwiającego wielokrotne rejestrowanie się na kolejne wizyty możliwe jest tylko i wyłącznie w Rejestracji Ogólnej do Poradni na parterze Bloku D podczas pierwszej wizyty w danej poradni. Wówczas na prośbę Pacjenta personel Rejestracji Ogólnej przekaże login i hasło do systemu.

 

Zapis na wizytę w poradni – informacje

 

Rezerwując termin wizyty w poradni za pomocą eRejestracji otrzymujemy informację o dostępnych, wolnych terminach przeznaczonych dla eRejestracji. Z prezentowanego planu pracy wybieramy dogodną datę i godzinę. Należy pamiętać, że wybrana godzina wizyty ma charakter orientacyjny! W dniu wizyty zarezerwowanej poprzez eRejestrację Pacjent udaje się bezpośrednio pod gabinet poradni.

 

Każda pierwsza wizyta w ramach danego skierowania musi być poprzedzona wizytą w Rejestracji Ogólnej na parterze bloku D przy ul. Szwajcarskiej 3 w celu przekazania skierowania i wypełnienia spraw formalnych.

 

Poprzez system eRejestracji można się rejestrować tylko na wybrane godziny pracy poradni, zatem niewykluczone, że w przypadku braku wolnych terminów przy próbie umawiania się przez eRejestrację istnieje możliwość zarejestrowania się bezpośrednio w Rejestracji Ogólnej.

 

Rezerwacja terminu wizyty za pomocą eRejestracji musi się odbyć z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem.


Zarezerwowany termin w poradni należy potwierdzić klikając link w mailu, który zostanie wysłany do Państwa na 5 dni przed zarezerwowanym terminem lub logując się do eRejestracji. Potwierdzenie wizyty musi się odbyć najpóźniej w przeddzień wizyty. Jeżeli zarezerwowany termin wizyty nie zostanie potwierdzony rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.

W przypadku kilkukrotnego niestawienia się na umówioną wizytę (lub zbyt późnego odwołania wizyty) konto w eRejestracji może zostać zablokowane.

 

 

9,258 total views, 1 views today