Historia Szpitala

1 stycznia 2009 r. na podstawie Uchwały Rady Miasta Poznania Nr XLI/469/V/2008 z dnia 26 sierpnia 2008 r. dokonano połączenia Zakładu Opieki Zdrowotnej Poznań-Stare Miasto z Zakładem Opieki Zdrowotnej Poznań-Nowe Miasto. Połączenie nastąpiło w trybie przejęcia ZOZ Poznań-Nowe Miasto przez ZOZ Poznań-Stare Miasto.

Historia Szpitala Miejskiego im. Jozefa Strusia
Historia Zakładu Opieki Zdrowotnej Poznań - Nowe Miasto

4,935 total views, 4 views today

Punkt  szczepień przy Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia z ZOL SP ZOZ w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej 3 informuje, że 25 września br. w godzinach od 11:00 do 16:00 będzie wykonywać szczepienia bez wcześniejszej rejestracji następującymi preparatami:

–  Pfizer – pierwsza i druga dawka,

–  Johnson & Johnson – szczepionka jednodawkowa,

–  AstraZeneca – druga dawka (zapraszamy nauczycieli, którzy nie zaszczepili się drugą dawką).

Zapraszamy niezaszczepione osoby dorosłe, rodziców z dziećmi oraz obcokrajowców.

Miejsce realizacji szczepień wejście główne do Szpitala.