Wyszukiwanie treści
Szukaj

Misja

Ratujemy, diagnozujemy, leczymy i otaczamy fachową opieką
mając na uwadze przede wszystkim dobro naszych Pacjentów.

 

 

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia w Poznaniu ma ambicję stać się powszechnie uznanym liderem w Województwie Wielkopolskim w zakresie świadczonych usług medycznych.

 

Wiodącą pozycję zamierzamy osiągnąć poprzez gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do uzyskania przez nasz personel wysokich kwalifikacji zawodowych.

 

Wdrażamy nowoczesne technologie z zakresu wielu specjalności. Dążymy do wyposażenia w nowoczesny sprzęt do diagnostyki, leczenia, pielęgnowania chorych oraz ochrony środowiska Modernizujemy oddziały, chcąc zapewnić komfortowe warunki pobytu Pacjenta w Szpitalu.

 

Misję Szpitala realizujemy poprzez zrozumienie potrzeb naszych Pacjentów, ich zaufanie oraz spełnienie oczekiwań. Sprawujemy zindywidualizowana opiekę leczniczą i pielęgnacyjną. Świadczymy usługi w sposób profesjonalny, przyjazny, z poszanowaniem praw pacjentów. Wnikliwie analizujemy sugestie Pacjentów zmierzając do ciągłej poprawy warunków pobytu, jakości usług i wizerunku Szpitala.

 

Profesjonalna organizacja pracy umożliwia właściwe zarządzanie Szpitalem.

2,815 total views, 4 views today

Szanowni Państwo,

 

Punkt  szczepień przy Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia z ZOL SP ZOZ w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej 3 informuje, że 25 września br. w godzinach od 11:00 do 16:00 będzie wykonywać szczepienia bez wcześniejszej rejestracji następującymi preparatami:

–  Pfizer – pierwsza i druga dawka,

–  Johnson & Johnson – szczepionka jednodawkowa,

–  AstraZeneca – druga dawka (zapraszamy nauczycieli, którzy nie zaszczepili się drugą dawką).

 

Zapraszamy niezaszczepione osoby dorosłe, rodziców z dziećmi oraz obcokrajowców.

Miejsce realizacji szczepień wejście główne do Szpitala.