Wyszukiwanie treści
Szukaj

Poradnia Kardiologiczna

Lokalizacja:

blok B, piętro 2, pokój x

Opis:

Informacje nt. Pracowni Kardiometrycznej

Informacje nt. Pracowni Zaburzeń Lipidowych

Kontakt:
Poradnia 61 8739 000
Rejestracja 61 8739 085

Szanowni Pacjenci!

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia uprzejmie informuje, że od dnia 25 listopada 2020r. tutejsza Poradnia Kardiologiczna wznawia swoją działalność. W związku z powyższym pacjentów, którzy mają ustalony termin i godzinę wizyty, prosimy o kierowanie się do Poradni pierwszym wejściem znajdującym się po lewej stronie od wejścia głównego do Szpitala.
Przed wejściem do gabinetu pacjent musi: zasłonić usta i nos czystą maseczką, odkazić ręce oraz mieć zmierzoną temperaturę. Należy zachować minimum 2 metrową odległość od innych pacjentów. W miarę możliwości prosimy o przychodzenie na wizyty lekarskie bez udziału osób towarzyszących.
Przed wejściem do Poradni Kardiologicznej personel poprosi o wypełnienie ankiety epidemiologicznej. Prosimy zabrać swój długopis, okulary do czytania.

Harmonogram pracy

Poradnia Kardiologiczna wznawia działalność wg załączonego harmonogramu.

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
9:00 – 15:00 9:00 – 15:00 9:00 – 12:30

 

Aktualny zespół lekarski to:

– dr n. med. Olga Jerzykowska, lek. med. Teresa Katz- Ganowicz, lek. med. Agnieszka Siwińska, lek. med. Weronika Greberska, dr n. med. Andrzej Bolewski, dr Joanna Dudziak, dr Angelina Przywarska.

Informacje dodatkowe
Rejestracja/ Informacja telefoniczna

9,085 total views, 37 views today

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wznowiono działalność Poradni Dermatologicznej oraz Poradni Okulistycznej. Chętnych pacjentów zapraszamy do kontaktu. Harmonogram dostępny jest w zakładce Poradnie.