HIPOKRATES 2022

18 listopada 2022

Dzięki Waszym głosom wśród nagrodzonych w plebiscycie HIPOKRATES 2022 na najlepszych specjalistów ochrony zdrowia „Głosu Wielkopolskiego” znaleźli się również przedstawiciele naszego szpitala.

W kategorii Pielęgniarka Roku – I miejsce zajęła Joanna Grześkowiak z Oddziału Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych z Pododdziałem Oparzeń, która współpracuje z Hospicjum Palium oraz Hospicjum Domowym w Swarzędzu.

W kategorii Kardiolog Roku – II miejsce zajęła dr Weronika Greberska.

W kategorii Chirurg Roku – II miejsce zajął lek. med. Jakub Nowakowski – Koordynator Oddziału Leczenia Oparzeń – Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia, Kierownik kursów Leczenia Oparzeń w ramach specjalizacji z chirurgii ogólnej przy CMKP, Członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich.

W kategorii Ratownik Medyczny Roku – III miejsce zajął Krzysztof Tepper.

Bardzo Państwu dziękujemy za każdy oddany głos. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Posted in Aktualności by Paweł Głuszak