Szpital im J. Strusia wśród 10 najlepszych szpitali w Polsce

28 listopada 2022

Mamy zaszczyt poinformować, że Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia w Poznaniu znalazł się w gronie 10 najlepszych w Polsce szpitali, wyróżnionych w VII edycji „Liderów Zarządzania. Najlepiej Zarządzane Szpitale Publiczne”. W tegorocznej edycji oceniano łącznie 317 szpitali.

Kapituła złożona ze specjalistów z: Polskiej Federacji Szpitali, Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia, Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych, dziennika „Rzeczpospolita” oraz BFF Banking Group – w swojej ocenie brała między innymi pod uwagę: jakość usług medycznych, efektywność ekonomiczną oraz sprawdzała, które szpitale osiągają najlepsze wyniki zarządcze.

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia w Poznaniu wyróżniono w kategorii największych szpitali w Polsce. Na uroczystej gali zorganizowanej na łódzkiej Scenie Monopolis  wyróżnienie odebrał Pan Mariusz Stawiński Zastępca Dyrektora ds. Opieki Zdrowotnej.

Ranking: najlepiej zarządzane szpitale publiczne w Polsce. Oceniano opiekę i finanse (rynekzdrowia.pl)

Najlepiej zarządzane szpitale publiczne w Polsce | MEDFinance

Ranking: najlepiej zarządzane szpitale publiczne w Polsce – dlaszpitali.pl

Liderzy zarządzania. Najlepiej zarządzane szpitale publiczne według BFF Banking Group – Polska – BFF Banking Group