Naczelna Pielęgniarka

z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SP ZOZ
z siedzibą przy  ul. Szwajcarska 3, 61-285 Poznań
w porozumieniu z Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu
ogłasza konkurs na stanowisko:

NACZELNEJ PIELĘGNIARKI

Kandydaci zgłaszający się do konkursu proszeni są o składanie dokumentów określonych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 06.02.2012r.w sprawie sposobu przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą tj. z dnia 24 lutego 2021 r. (Dz.U. z 2021 r. poz. 430)

Kandydaci powinni posiadać kwalifikacje określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 20.07.2011r., w sprawie kwalifikacji wymaganych od  pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz.U. z 2011r., Nr 151, poz. 896).

Podanie z dokumentami określonymi Rozporządzeniu Zdrowia z dnia 6 lutego 2012r. w sprawie sposobu przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą  prosimy składać w zamkniętej kopercie umieszczając swoje imię  i nazwisko oraz adres i numer telefonu kontaktowego, a także adnotację o treści „Konkurs na stanowisko Naczelnej Pielęgniarki Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-leczniczym SP ZOZ„ w terminie 14 dni od daty ukazania się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Poznania pod adresem: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SP ZOZ ul. Szwajcarska 3, 61-285 Poznań.

Na prośbę właściwego podmiotu lub komisji konkursowej kandydat jest obowiązany przedstawić oryginały dokumentów.

Termin rozpatrzenia zgłoszonych ofert około 30 dni od daty upływu składania ofert.

O terminie i miejscu przeprowadzenia konkursu kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Informacje o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym można uzyskać u Dyrektora Szpitala.

Plik Data dodania Wielkość pliku
pdf Ogłoszenie 16 maja 2023 12:12 209 KB