Wyszukiwanie treści
Szukaj

Gala Wyróżnień w Szpitalu: Podziękowanie dla Niezastąpionych Pielęgniarek i Pielęgniarzy

14 maja 2024

Gala wręczenia wyróżnień dla Pielęgniarek, która odbyła się w ramach Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych była momentem, kiedy mogliśmy wyjątkowo docenić pracę naszych Pielęgniarek i Pielęgniarzy. Spośród 501-osobowego zespołu, 29 osób zostało wyróżnionych za ich szczególne zaangażowanie, empatię i profesjonalizm.

To ludzie, którzy nie tylko wykonują swoją pracę, ale także wkładają w nią serce. Ich codzienne wysiłki sprawiają, że nasi pacjenci czują się wspierani i zrozumiani w trudnych chwilach.

Nie możemy także zapomnieć o 39 Pielęgniarzach, którzy także stanowią ważną część naszego zespołu medycznego.

Podczas gali, każdy z wyróżnionych otrzymał dyplom, kwiaty oraz nagrodę pieniężną. To było ważne wydarzenie, które pokazało, jak bardzo doceniamy nasz personel medyczny.

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych to doskonała okazja, aby podziękować wszystkim Pielęgniarkom i Pielęgniarzom za ich niezastąpioną pracę. Dziękujemy Wam za Wasze codzienne wysiłki i poświęcenie!

Gratulacje dla naszych wyróżnionych pielęgniarek i pielęgniarzy oraz wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych!

zdjęcia dzięki uprzejmości portalu poznan.pl

Linki:

Portal poznan.pl: https://www.poznan.pl/mim/info/news/miedzynarodowy-dzien-pielegniarek-i-poloznych,228972.html

Teleskop TVP3 Poznań: od 08:20 https://poznan.tvp.pl/77445766/09052024-godz2130

Radio Poznań: https://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/swieto-pielegniarek-byly-listy-gratulacyjne-i-nagrody-pieniezne

 

« z 2 »
Posted in Aktualności by Szymon Wyczałek