Wyszukiwanie treści
Szukaj

Podziękowania

 • Dzień dobry,

  Niniejszym składam pochwałę za empatyczne, serdeczne podejście do mnie,

  jako przyszłego pacjenta szpitalnej poradni, Pani Natalii Perlickiej

  zachowała się jak wyżej już wspomniałem bardzo serdecznie, empatycznie i

  całym sercem pokazała, że „chcieć to móc”.

  Oby więcej takich pracowników w naszej służbie zdrowia.

  Marcin G.

 • Pragnę z całego serca podziękować za nieocenioną pomoc, jakiej udzieliła

  mi p. Natalia z rejestracji. Miałem przyjemność poznać Panią Natalię,

  gdy szczepiłem się u państwa przeciw Covid , już wtedy wykazała się dużą

  empatia i cierpliwością do zadawanych przez moją osobę pytań. Jestem

  wdzięczny, że na swej drodze spotkałem takiego anioła.

  Gratulacje dla państwa za zatrudnianie ludzi z pasją.

  Z poważaniem

  S.F.

 • Bardzo serdecznie, chciałabym podziękować całemu personelowi oddziału urologii Szpitala im. J. Strusia w Poznaniu za niezwykle troskliwą i serdeczną opiekę nad moim mężem przebywającym w szpitalu w okresie od 13.04.2022 r. do 19.04.2022 r. oraz od 8.08.2022 r. do 11.08.2022 r. Dzięki Państwu mąż miał zapewnione profesjonalne leczenie. Szczególnie dziękuję prof. Andrzejowi Antczakowi kierownikowi oddziału urologii, który przejął się 83-letnim człowiekiem oraz doktorowi Michałowi Kasperczakowi za rzetelne i ludzkie podejście do seniora. Dzięki Państwa ciężkiej pracy mój mąż ma szansę na poprawę zdrowia i komfortu życia, a także pełnego udziału w życiu rodzinnym i zabawy z wnukami (czeka już na osiemnastkę kolejnego wnuka:)). Muszę podkreślić, że nie liczą Państwo  swojego czasu pracy i kiedy mam wątpliwości odnośnie leczenia mojego męża zawsze mogę liczyć na wyjaśnienia i rozwianie wątpliwości. Taki bezpośredni kontakt z lekarzem jest dla mnie bardzo ważny i szczerze to doceniam.
  Podziękowania należą się też personelowi pielęgniarskiemu, który zapewnił opiekę mężowi na najwyższym poziomie.

  Jeszcze raz bardzo dziękuję,
  Barbara Ś.

 • dzisiaj bylam w szpitalu 4 ty raz sie zaszczepic..super..ludzie nie wiedza ze sa szczepienia przychodnia rodzinna nie informuje..dziwne ale ja sie nie poddaje jade osobiscie ..do szpitala..mile zaskoczenie oczywiscie mozna..a jaka atmosfera ..pomimo ciezkiej pracy lekarzy i personelu ..podziw..szacunek..niesamowite oddanie ..nieraz..pacjenci..narzekaja..uskarzaja..sie..a..biedny..pan doktor slucha..jest cierpliwy…nie mowmy wiec ze..katastrofa..u nas w polsce nie jest tragedia…trzeba nam god bless pacjentom…umiec sie wczuc..w..polozenie lekarza czy pielegniarki oni naprawde ciezko pracuja…badzmi mili..usmiech..wszystko moze…nie roszczeniowosc.GOD BLESS..KADRE LEKARSKA..I PERSONEL..ZYCZE WYTRWALOSCI I DUZO ZDROWIA Z WYRAZAMI SZACUNKU,.

  urszula s.

 • Serdecznie dziękuję całemu personelowi oddziału urologii za opiekę, zajęcie się z życzliwością starszym człowiekiem. Na oddziale przebywałem dwukrotnie. Drugi raz w okresie 8.08.2022 do 11.08.2022. Szczególne podziękowania kieruję do kier. oddziału prof. dr. Andrzeja Antczaka i dr. Michała Kacperczaka, którzy pozwolili mi 83 letniemu człowiekowi funkcjonować.

  Z wyrazami uznania i szacunku
  Jerzy Ś.

 • Chciałabym serdecznie podziękować całemu personelowi i ordynatorowi B. Sokołowi, Doktorowi Kociębie, dr. Dąbrowskiemu i anestozjologom.

  Pacjentka Olga S.

 • Pragnę wyrazić słowa największego uznania dla całego personelu oddziału wewnętrznego z szczególnym wyróżnieniem pielęgniarek oddziału zakaźnego Szpitalu Miejskiego im. Józefa Strusia. Podczas mojego prawie 2-tygodniowego pobytu okazano mi ogromną troskę oraz poświęcono dużo cennego czasu, co w przypadku mojego ciężkiego stanu zdrowia było dla mnie najlepszym lekarstwem. Pragnę osobiście podziękować Panu Doktorowi Mateuszowi Bojko oraz Panu Doktorowi Marcinowi Żytkiewiczowi. W tych trudnych czasach, tego typu postawa zasługuje na szacunek oraz wdzięczność – zwłaszcza, że jestem świadomy, iż nie należę do tzw. „łatwych pacjentów”.

  Serdecznie pozdrawiam!
  Zenon Lat 90

 • Z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie, trud i pomoc, dzięki którym udało mi się przejść przez ciężki dla mnie czas.Świadomość, że byłem w tak dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie. Jeszcze raz dziękuję pielęgniarką i solowym z oddziału urologicznego U1. 🙂

  Zbyszek M

 • Oddział chirurgii z pododdziałem poparzeń super.Mili lekarze i miłe pielęgniarki:)Fachowo udzielona pomoc.

  Szymon

 • Drodzy lekarze, pielęgniarki salowe i zespół ZRM. Ogromne podziękowania za uratowanie i opiekę nad moim ojcem, Zbigniewem, który trafil do Państwa z zawałem serca w piątek (06.01) po południu. Szybko fachowo i z zangażowaniem pracowaliście całą noc nad Jego zdrowiem. Pani kardiolog poradziła sobie z naprawdę trudnym zadaniem. Jest to mój mały też głos niewymiernej Państwa pracy.. Wasze zarobki powinny być adekwatne do takiej pracy i wiedzy. Chociaż wiadomo że pieniądze to nie wszystko. jeszcze raz ogromne Dziękuję.i życzę spokojnych dyżurów.

  Pozdrawiam
  Paweł Z.

1,794 total views, 7 views today