5th AORTIC LIVE, 2018 ESSEN

5 listopada 2018

W dniach 29-30 października w Essen odbyło się już 5 doroczne spotkanie z cyklu Aortic Live, w którym uczestniczył Dr Karol Buszkiewicz. To międzynarodowe forum podejmujące tematykę leczenia chorób aorty gromadzi specjalistów wielu dziedzin takich jak kardiochirurgia, chirurgia naczyniowa, radiologia, kardiologia i inne. Dzień pierwszy podejmował tematykę leczenia chorób aorty piersiowej, dzień drugi- choroby aorty brzusznej.

W trakcie spotkania odbywały się transmisje na żywo ponad 20 zabiegów operacyjnych z czołowych ośrodków europejskich, będące doskonałym uzupełnieniem wygłaszanych prelekcji i wystąpień.

Posted in Aktualności, Aktualności O. Kardiochirurgii by Szymon Wyczałek