HIPOKRATES 2023

13 września 2023

Szanowni Państwo

Wzorem lat ubiegłych i w tym roku specjaliści z naszego Szpitala znaleźli się w szacownym gronie nominowanych przez Państwa do nagrody w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES 2023. Jesteśmy Państwu zobowiązani za okazane nam zaufanie oraz fakt, że zechcieliście w taki sposób docenić pracę naszych lekarzy i medyków. Wszyscy nominowani traktują to wyróżnienie w kategoriach jeszcze większego zobowiązania. Bardzo Państwu dziękujemy!

Plebiscyt potrwa do 31 października do godziny 22, gorąco zachęcamy Państwa do głosowania na nominowanych z naszego Szpitala.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym.

KARDIOLOG ROKU – prof. Paweł Burchardt, dr Marek Słomczyński, dr Marcin Majewski, dr Andrzej Bolewski, dr Artur Fuglewicz. Lista kandydatów dla plebiscytu „Wybieramy Kardiologa Roku” | Głos Wielkopolski (gloswielkopolski.pl)

ORTOPEDA ROKU – dr Marcin Gil.  Lista kandydatów dla plebiscytu „Wybieramy Ortopedę Roku” | Głos Wielkopolski (gloswielkopolski.pl)

NEUROLOG ROKU – Bartłomiej Wiśniewski.  Lista kandydatów dla plebiscytu „Wybieramy Neurologa Roku” | Głos Wielkopolski (gloswielkopolski.pl)

UROLOG ROKU – dr Wojciech Cieślikowski. Lista kandydatów dla plebiscytu „Wybieramy Urologa/Nefrologa Roku” | Głos Wielkopolski (gloswielkopolski.pl)

DERMATOLOG ROKU – dr Katarzyna  Mikołajczyk – Chudzińska Lista kandydatów dla plebiscytu „Wybieramy Dermatologa Roku” | Głos Wielkopolski (gloswielkopolski.pl)

PIELĘGNIARKA ROKU – Monika Rybak-Małecka, Agata Nagodzińska, Alicja Stanulewicz, Karolina Rybacka, Katarzyna Piekarska, Krystyna Gendosz-Wierzbińska, Michał Młynarczyk, Katarzyna Mikołajczak, Krzysztof Łakomy, Damian Marcinkowski. Lista kandydatów dla plebiscytu „Wybieramy Pielęgniarkę Roku” | Głos Wielkopolski (gloswielkopolski.pl)

RATOWNIK MEDYCZNY ROKU – Karolina Biel, Damian Rewers, Michał Kazanecki, Sebastian Czarnecki, Łukasz Madaj, Zuzanna Garczarek Lista kandydatów dla plebiscytu „Wybieramy Ratownika Medycznego Roku” | Głos Wielkopolski (gloswielkopolski.pl)

FIZJOTERAPEUTA ROKU – Karolina Kornacka – Cyranik, Marcin Haliński  Lista kandydatów dla plebiscytu „Wybieramy Fizjoterapeutę Roku” | Głos Wielkopolski (gloswielkopolski.pl)

Wśród nominowanych placówek służby zdrowia znalazł się również i nasz Szpital. Bardzo dziękujemy!
„Wybieramy Szpital Roku” | Głos Wielkopolski (gloswielkppolski.pl)